Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE' mi KO'mu ?

Death

Öne çıkan mesajlar

said:
lucifertr, 22 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
hiç üzülmeyin oyunun 2-3 gününde en baba itemleri yine kral tabir edilen elemanlarda göreceksiniz farkı olmaycak ayrıca tüm emekleriniz boşa gidecek k.e tam bir felaket olucak grafik dışında(bence)
grafikler deyişmeyecek ki:D[signature][hline]sokakta her gezen bir insan ise türkiyenin nifusu en son sayımdan beri bayağı artmış demektir
Sosyal ağlarda paylaş

ben ko diyorum. orda blizz ler fln iş yapmıyo nova gibi atıyolar. tabii bide mage olmadıgımı düşünürsek fenada olmaz hani. fakat o lightning bugı düzeltilmiş artık kaçamicaz. stun yiyen ölür muhabbeti geçiyo orda.

said:
lucifertr, 22 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
hiç üzülmeyin oyunun 2-3 gününde en baba itemleri yine kral tabir edilen elemanlarda göreceksiniz

ya torpilli ya paralı yada 3kagıtçı heriflerde oldugu için onlara kral dememek lazım. daha çok .... diyebiliriz.
[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 22 Ağustos 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

map lar değişecek..
eslanda 60+ lar girebilecek
eslandaki yaratıklar pianaya vs...gelecek
yharita değişmenin yanında +1 yeni bi yer gelcek galiba
ayrıca sadece düşük armorların +8 çıkma ihtimali war.
testte 5. wormda +7 wood düşmüştü
civcivler dahil herkesin elinde yanar döner alet edavat olcek
ama sadece düşük rateliler çıkıyo +8
mesela;raptor vb çıkmıyo +8
bide düşük lvl ler içintemple eventler maradonun göbeğinde oluyo :D merdivenlerden çıkınca üsttaraf komple temple event alanı;vs vs vs..gelinde görcez ordaki grafik ko den ii olcek.
şimdilik bu kadarcık aklıma geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede milamber doğru sölüo.Benim en sevindiğim konu pianada bütün yaratıkların olması.O zaman 1 lvldab başlayan biri bi günde 30 olabilir yani o yönden güzel olcak.İtemlere gelince +8 item çıkıo ama +8stiletto çıksa nolur çıkmasa nolur zaten sen 45lvl fln gelince bi şeyine yaramıcak ki oyun 45 lvldan sora başlaıo bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...